1Pcs MEAN WELL HLG-150H-48A 150W 48V 3.2A power supply
Udsalg Udsolgt
Levering beregnes ved betaling.
Condition new
UPC Does not apply
Model MEAN WELL HLG-150H-48A
Country of Origin China
Antal
Chat on WhatsApp
Se komplette oplysninger
  • step 1: Quote Or Shop Now
    You can place an order directly or contact us via email and whatsapp for a quote
  • step 2: Confirmation and delivery