1PC For Sunon KDE1209PTVX 12V 4.4W 4Pin 90x25mm CPU Round Cooling Fan~
Sale Ausverkauft
Versand wird beim Checkout berechnet
Condition used
Custom Bundle No
Country of Origin China
Type Fan
Voltage 12 V
Material Plastic
Fan Diameter 90 mm
Anzahl
Chat on WhatsApp
Vollständige Details anzeigen
  • step 1: Quote Or Shop Now
    You can place an order directly or contact us via email and whatsapp for a quote
  • step 2: Confirmation and delivery