1PCS Ebmpapst W2E250-HL06-01 230V Electric Control Cabinet Fan Fast Ship
Sale Ausverkauft
Versand wird beim Checkout berechnet
Condition new
MPN W2E250-HL06-01
Country of Origin China
Maximum Airflow Volume 1865m3/h
Model W2E250-HL06-01
UPC Does not apply
Phase 1~
Material Aluminum
Power input 127-180W
Maximum Fan Speed 2550/2700RPM
Ambient temperature -25°C-60℃
Type Case Fan
Voltage 230VAC
Frequency 50/60Hz
Packaging Carton
Fan Diameter 250 mm
Current draw / A 0.56A
Color Silver
Bearing Type Ball
Anzahl
Chat on WhatsApp
Vollständige Details anzeigen
  • step 1: Quote Or Shop Now
    You can place an order directly or contact us via email and whatsapp for a quote
  • step 2: Confirmation and delivery