1PCS ZD Speed Control MOTOR 5IK90RGU-CF 90W 220V 0.70A 1250r/min 50Hz
Oferta Agotado
Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.
Condition new
Type Servo motor
Model 5IK90RGU-CF
Country of Origin China
Cantidad
Chat on WhatsApp
Ver todos los detalles
  • step 1: Quote Or Shop Now
    You can place an order directly or contact us via email and whatsapp for a quote
  • step 2: Confirmation and delivery