1PC For refrigerator freezer fan 3pin DC12V 0.33A GW12E12MS1AZ-52Z32 #au
Promotion Épuisé
Frais d'expédition calculés à l'étape de paiement.
Condition new
UPC Does not apply
Type Fan
Voltage Rating 12 V
Country of Origin China
Quantité
Chat on WhatsApp
Afficher tous les détails
  • step 1: Quote Or Shop Now
    You can place an order directly or contact us via email and whatsapp for a quote
  • step 2: Confirmation and delivery