1Pcs MEAN WELL HLG-240H-24B 240W 24V 10A power supply
In offerta Esaurito
Spese di spedizione calcolate al check-out.
Condition new
Model MEAN WELL HLG-240H-24B
Country of Origin China
UPC Does not apply
Quantità
Chat on WhatsApp
Visualizza dettagli completi
  • step 1: Quote Or Shop Now
    You can place an order directly or contact us via email and whatsapp for a quote
  • step 2: Confirmation and delivery