1PCS MEAN WELL HLG-320H-42A 320W 42V 7.65A power supply
할인 품절
배송료는 결제 시 계산됩니다.
Condition new
UPC Does not apply
Model MEAN WELL HLG-320H-42A
Country of Origin China
수량
Chat on WhatsApp
전체 세부 정보 보기
  • step 1: Quote Or Shop Now
    You can place an order directly or contact us via email and whatsapp for a quote
  • step 2: Confirmation and delivery