1Pcs MEAN WELL SDR-120-48 120W 48V 2.5A power supply
Aanbieding Uitverkocht
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Condition new
UPC Does not apply
Model MEAN WELL SDR-120-48
Country of Origin China
Aantal
Chat on WhatsApp
Alle details bekijken
  • step 1: Quote Or Shop Now
    You can place an order directly or contact us via email and whatsapp for a quote
  • step 2: Confirmation and delivery