Mitsubishi CM50DU-24F Power Supply Module
W promocji Wyprzedane
Koszt wysyłki obliczony przy realizacji zakupu.
Condition new
MPN CM50DU-24F
current 2A
power 48W
type DC-DC Module
brand Mitsubishi
model CM50DU-24F
voltage 24V