1Pc PANASONIC DS2E-SL2-DC12V AG252344 Power Relay 10Pins 0.5A 125VAC
Распродажа Продано
Стоимость доставки рассчитывается при оформлении заказа.
Condition new
MPN DS2E-SL2-DC12V AG252344
EAN Does not apply
UPC Does not apply
Type Power Relay
Rated Voltage 12VDC
Number of Pins 10-Pin
Country of Origin Japan
Количество
Chat on WhatsApp
Просмотреть всю информацию
  • step 1: Quote Or Shop Now
    You can place an order directly or contact us via email and whatsapp for a quote
  • step 2: Confirmation and delivery