1PCS ZD Speed Control MOTOR 5IK90RGU-CF 90W 220V 0.70A 1250r/min 50Hz
Распродажа Продано
Стоимость доставки рассчитывается при оформлении заказа.
Condition new
Type Servo motor
Model 5IK90RGU-CF
Country of Origin China
Количество
Chat on WhatsApp
Просмотреть всю информацию
  • step 1: Quote Or Shop Now
    You can place an order directly or contact us via email and whatsapp for a quote
  • step 2: Confirmation and delivery