1PCS ZD Speed Control MOTOR 5IK90RGU-CF 90W 220V 0.70A 1250r/min 50Hz
İndirim Tükendi
Kargo, ödeme sayfasında hesaplanır.
Condition new
Type Servo motor
Model 5IK90RGU-CF
Country of Origin China
Adet
Chat on WhatsApp
Tüm ayrıntıları görüntüle
  • step 1: Quote Or Shop Now
    You can place an order directly or contact us via email and whatsapp for a quote
  • step 2: Confirmation and delivery